Ödeme Yöntemleri

Beğendiğiniz ürünleri sepete ekleyerebilir ve sayfanın sağ üst köşesinden sepetinize göz atabilirsiniz. Bu ekran üzerinden ödeme işlemini tamamlayabilir ve satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Sipariş ücretini, geçerli herhangi bir banka veya kredi kartı aracılığıyla İyzico ile ödeyebiliriniz. Ödeme sayfasında gireceğiniz kredi / banka kartı bilgileri bizim tarafımızdan görüntülenmeyecektir. SSL güvenlik sertifikasına uygun olan bu yöntem, %100 güvenlidir. 

Ödemeyi banka veya kredi kartı ile yapmak istemezseniz, ürünleri havale yöntemiyle de satın alabilirsiniz. Ödemeyi yapmadan önce contact@porporadesign.com adresine beğendiğiniz ürünün kodunu ve kargolanacak adresi de içeren bir mail atarak ürünü satıştan kaldırmamızı sağlayabilirsiniz. Ardından ödemenizi Türk Lirası cinsinden aşağıdaki banka hesabına havale yapabilirsiniz. Ödemenin tamamı 2 iş günü içerisinde hesabımıza geçmediği takdirde ürün tekrar satışa konulacaktır. 

Hesap Adı Soyadı: Kemal Alican Yegen - Hasan Yegen Adi Ortaklığı
IBAN: TR33 0001 2009 7130 0010 2605 85
Hesap No: 10260585
Şube: 713 (Urla / İzmir Şubesi)

Para iadesi istenen koşullarda, iade mutlaka ödemenin yapıldığı kanal üzerinden yapılacaktır. Kredi kartı üzerinden satışı yapılan bir ürünün geri ödemesi aynı kredi kartına, bir banka hesabı üzerinden gelen havale ise yine aynı banka hesabına geri ödeme yapılmak zorundadır.